Apartmány Chorvatsko – Na dovolenou do Chorvatska

Máte rádi Jaderské moře, nedotčenou přírodu, přátelskou atmosféru místních obyvatel Chorvatska? Dovolená v Chorvatsku je nezapomenutelným zážitkem. Přijměte tedy srdečné pozvání do Chorvatska k azurově modrému Jaderskému moři.

Ubytování v soukromých apartmánech patří mezi nejoblíbenější způsoby ubytování v Chorvatsku i mezi náročnou klientelou. Můžete si vybrat z tisíce apartmánů po celém pobřeží od Istrie až po Dalmácii. Apartmány Chorvatsko jsou vybavené vším, co potřebujete k vaší dokonalé dovolené. Mezi oblíbená letoviska patří Trogirská riviéra, destinace Seget Vranjica, Vinišče nebo záliv Marina. Letovisko Seget Vranjica je turistická klidná destinace, která leží 5 km severně od historického města Trogir a 30 km od města Split. Letovisko vyrostlo na poloostrůvku v atraktivní části trogírské riviéry, mezi ostrovem Čiovo a ostrovem Drvenik.

Apartmány Vranjica jsou vhodné zejména pro klienty vyžadující klid a soukromí. Místo je ideální jak pro rodinnou dovolenou s malými dětmi tak i pro osamělé páry či romantiky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Apartmány Chorvatsko - Na dovolenou do Chorvatska, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>