Daňové ráje a jejich výhody

Před rokem jsem chtěl začít podnikat, bohužel jsem neměl dostatečně velkou částku na splacení základního kapitálu. Když jsem se snažil na internetu dohledat informace o zakládání společností, narazil jsem na, pro mě doposud neznámý termín, Offshore společnost. Tyto společnosti jsou zakládány v lokalitách známých jako tzv. daňové ráje, ve kterých, když nechcete, nemusíte vést účetnictví, a co bylo hlavním důvodem ke koupi této společnosti? Neplatíte vysoké daně!

Využil jsem služeb společnosti Haglley Corporation s. r. o., která se zakládáním Offshore společností zabývá. Dozvěděl jsem se, že offshore společnosti jsou patřičně založené a registrované v obchodním rejstříku a osvobozené od daně a cla. Především bylo důležité vybrat si lokalitu daňových rájů, kterou mi ihned po detailní konzultaci a rozboru mých podkladů Haglley Corporation s.r.o. navrhla. Mohl jsem si vybrat např. Britské Panenské ostrovy, Kypr, Bermudy, Kajmanské ostrovy, Madeiru, Hongkong a další.

Mezi služby, které Haglley Corporation s.r.o. nabízí, patří také druhé občanství a pas, Trusty, daňové a právní poradenství, vedení účetnictví, zakládání a prodej ready made společností nebo likvidace firem. Dnes jsem rád, že jsem nepodcenil výběr partnera a pro založení mé společnosti jsem využil několikaletých zkušeností kvalifikovaných specialistů.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>