Mostové jeřáby a vrátky v praxi

Už před nějakou dobou jsem se stal ředitelem firmy WiPos, chtěl bych vám nyní přiblížit, čím se zabýváme, s jakými přístroji pracujeme (mostové jeřáby, vrátky,  apod.), kdy jsme začali svou činnost a s čím vším se na nás můžete obracet, protože u nás budou dveře vašim potřebám vždy otevřené.

Jsme spolehlivá, dobře hodnocená a oblíbená firma, která se zabývá stavebními pracemi, ale také vyrábí velké náhradní díly do nejrůznějších přístrojů. Nejsme troškaři a všechno děláme rádi ve velkém, proto pod naši správu spadají tři střediska na různých místech naší malé republiky.

Velké haly, které udržujeme v chodu my a velké množství našich spolehlivých a dobře školených řemeslníků, jsou vybaveny nejrůznějším technologickým zařízením, na kterých děláme pravidelné modernizace.

Jakmile vejdete, nelze si nepovšimnout mostových jeřábů, které obsluhují celé pracoviště, lze tedy portálovým jeřábem přenést nejrůznější obrovské kusy (nejen oceli a plechu) na úplný konec, do každého rohu. Všechno velice ulehčuje ten fakt, že muž, který jeřáb ovládá, nemusí pobíhat za kabelem, ale pouze prsty přebíhá po dotykovém displeji a směruje jeřáb přes elektronický systém.

Když není třeba zdvihat nic velkého, naši zaměstnanci si pomáhají dílenskými jeřáby na hydrauliku. Muži si je velice pochvalují, jeden by ani nevěřil, kolik námahy může taková sympatická „věcička“ ušetřit.

Samozřejmostí jsou nejrůznější svářecké pomůcky, dále šroubováky, nýty, na co si v technické praxi vzpomenete. Naše nově vybavené lakovny jsou plné nepřeberného množství přístrojů na dálkové ovládání, takže je lze dobře ovládat z bezpečné vzdálenosti – hezky za stěnami komory, bez dýchání nebezpečných spodin. Lidé, co si u nás objednají zakázku, si mohou vybrat z neuvěřitelně obsáhlé škály barev.

Pokud nás voláte k pracím na svém domě, jednoznačně s sebou nezapomínáme přivézt veškeré potřebné vybavení od šroubků a matic přes vrátky až po smontovatelné lešení. Z lanových kladkostrojů se nám zatím nejvíce osvědčily kusy od firmy Geda, ale velmi dobrým konkurentem této firmy je i Camac. Stejně jako naše portálové jeřáby jsou lanové navijáky ovládány osobou, která drží v ruce pouze dálkový ovladač a může se pohybovat kdekoli. Ušetří se tím počet lidí, kteří mezitím mohou dělat nějakou užitečnější práci, i nervy zaměstnanců.

Naše firma úspěšně existuje od roku 1994 a neustále se rozšiřuje. Máme velké množství potřebných zkušeností z oboru a dokážeme vyřešit každý problém týkající se opravy nebo přestavby vašeho domu, bytu či stodoly. Nemusíte se bát s čímkoli se na nás obrátit – naši telefonní asistenti vám rádi dotazy zodpoví, objednají schůzku nebo přímo povolají specializované zaměstnance, aby onen problém pomohli vyřešit prakticky přímo na místě.

Pokud sháníte firmu, která by vám vyráběla náhradní díly, nezapomeňte nás kontaktovat. Dokážeme se přizpůsobit jakékoli zakázce. Určitě se nám podaří domluvit rozumné přijatelné podmínky pro obě strany.

Firma s historií, ale moderní současností. Firma, co pomůže a poradí. Firma, na kterou se můžete vždycky spolehnout, protože nezradí. Příjemný přístup, žádné zbytečné okolky a neinformovanost. Skvělé ceny i výsledky. Kvalitní vybavení, proškolený personál i vedení nemůže vést k ničemu jinému, než je precizně odvedená práce, a tudíž skvělý výsledek. Všechno tohle – promiňte mi tu klišé větu – a ještě mnohem víc vám nyní nabízíme. Těším se na další kontakt s vámi Mgr. Pavel Voleský.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>