Nové autosalony Peugeot jako montované haly

Patrně jste si všimli nového korporátního designu autosalonů Peugeot, které nyní napříč Evropou rostou jako houby po dešti. Nově pobočky této francouzské automobilky sdružují prodejní prostory pro nová auta, servisní zázemí a autobazar pod jednou střechou, pouze barevně odlišené. Vzorová stavba v německém Homburgu v Sársku, založená na systému montované haly Astron, vyniká elegancí a uživatelským komfortem.

Zadání pro autosalony Peugeot

Vizuální podoba a koncept je daný přímo vedením firmy Peugeot. Převládající modrá barva a chromové logo automobilky zdobí nově vybudované autosalony a z dálky nenechají nikoho na pochybách, s kým mají tu čest. Hojné použití skla a velký důraz na příjemné vyznění interiérů vede k vybavení ocelové haly dřevěnou podlahou, nebo ke snaze zajistit co nejlepší přístup přirozeného světla.

Ocelové haly Astron jako flexibilní řešení

Když se řekne ocelová hala, málo kdo si představí zrovna etalon pohodlí a uživatelské přívětivosti. Moderní řešení Astron nicméně staví na flexibilitě ocelové konstrukce a pokročilých technologiích, jako jsou vnitřní nátěry, tepelná izolace a vzduchotechnika, takže ocelovou krychli vůbec nevnímáte. Naopak oceníte velké prosvětlené prostory, čistotu designových prvků a velký důraz na funkčnost a pohodlí.

 

Takto vypadá nový autosalon v průmyslové zóně města Homburg v německém Sársku. Dominantní modrá barva doplněná výraznými žlutými prvky. 1600 čtverečních metrů výstavních a prodejních prostor, postaveno za 4 měsíce.

 

Montované haly Astron jsou prostředkem, nikoliv cílem

Montované haly Astron najdou v drtivé většině uplatnění v průmyslu nebo zemědělství, jako výrobní nebo skladovací prostory. Moderní materiály a technologie nicméně dovolují použití hal na rámové ocelové konstrukci i jako prestižní prostory kanceláří, nebo právě autosalonů. Rámové ocelové haly Astron jsou prostředkem, stavebním prvkem. Ve spolupráci s předními architekty z této v principu jednoduché, ale sofistikované skládačky, vznikají moderní a funkční stavby po celém světě.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>