Přepravovat lze i mnohem levněji

Novinkou mezi poptávkovými systémy je logistický portál VolnyNaklad.cz, který ve svém hlavním pilíři služeb nabízí vyhledání vhodného dopravce prostřednictvím aukce. Tento přístup je pro zadavatele jakéhokoliv nákladu nevšední změnou, neboť přidáním nákladu do veřejné obchodní soutěže se konečná, vysoutěžená cena přepravy může snížit o desítky procent. O zveřejněný náklad totiž projevují zájem přepravci právě snižováním ceny za přepravu ve formě „příhozů“. Nízkou přepravní cenu si může přepravce dovolit například přidáním vysoutěženého nákladu k jiné zásilce na trase, nebo osvědčeným vytížením vozidla při zpáteční cestě. Tento způsob přepravy byl a je vždy ekonomicky nejvýhodnější. Tento inovativní přístup poptávkového systému VolnyNaklad.cz tak pomáhá výrobním podnikům i drobným živnostníkům snižovat přepravní náklady při dopravě vstupního materiálu, či hotového výrobku k odběrateli.

Díky bezplatné registraci se tak tento logistický portál těší oblibě zejména dopravců, kteří tak mohou své přepravní služby zdarma prezentovat v nabízeném registru. Při zadání vyhledávacích kritérií je tak možné vyhledat si vhodného dopravce ve svém regionu, nebo zjistit hodnocení dopravce jinými zadavateli nákladu z již realizovaných přeprav.

Zajímavou doplňkovou službou je aplikace „kde se najíst“ která je založena na veřejných recenzích gastronomických podniků na všech trasách ČR. Mnohé z našich motorestů a zájezdních hospůdek totiž v poslední době prochází zásadními změnami. Logistický portál VolnyNaklad.cz přichází s novým přístupem ve světě poptávkových systémů a na co jiného zadavatelé nákladu reagují než na možnost snížit náklady za přepravu své zásilky do cíle.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>