PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Michal nikdy ani nedoufal, že bude schopný si vydělat tolik peněz

Michal se narodil v typické české rodině. Peněz nikdy nebyl nadbytek, spíše peníze chyběly, ale na dětství, i když bylo těžké, nevzpomíná špatně. Vzpomíná si ale moc dobře na to, jaký to byl pocit, když jeho kamarád Honza měl nejnovější hity hraček, nové oblečení a dokonce s rodiči jezdili k moři a ještě ke všemu vlastním autem. Tiše mu záviděl, ale ze srdce mu to přál.

V pozdějším věku Michalova maminka onemocněla a tak zodpovědnost za rodinu přebral na svá bedra právě Michal. Staral se o celou rodinu a místo studia na vysoké škole se začal věnovat svému koníčku – autům. Nechal se zaměstnat v nedalekém servisu. Bohužel, šéf nebyl dobrým člověkem a už vůbec nebyl dobrým zaměstnavatelem. Michal dřel „od nevidím do nevidím“, pobíral za to směšnou částku a ještě ke všemu si na něho šéf zasedl. Michal byl odmalička upřímný a velice srdečný člověk a to jeho šéf nesnesl. Když se na Michala snažil hodit to, že se zlomil již rozbitý zvedák, Michalovi došla trpělivost a podal výpověď.

Absolvoval spousty pohovorů při hledání nové práce a denně rozesílal několik životopisů.

Nakonec se rozhodnul nastoupit jako prodejce nejmenovaného mobilního operátora, kde zjistil, že ho moc baví kontakt s lidmi. Práce sice nebyla dobře placená, ale do budoucna získal neocenitelné kontakty. Po několika měsících a po dlouhém zvažování, se svým nejlepším kamarádem usedli nad kontakty lidí získaných z dosavadní činnosti, dali je dohromady a rozhodli se, že zkusí pracovat pro alternativního dodavatele energií.

V současnosti je Michal se svým kamarádem majitelem úspěšné agentury, která se zabývá prodejem levné elektřiny a zemního plynu. Michal nikdy nevěřil tomu, že by mohl být manažerem, když ještě před dvěma roky ležel v montérkách pod autem a v servisu. Jak sám říká: „Nikdy sem tomu moc nevěřil, ale teď už vim že se prachy daj vydělat. Ještě před dvouma rokama jsem dělal ve špinavejch montérkách v soukromý autoopravně. Šéf po mě šel a prachy nic moc. Rozhod jsem se, že se postavím na vlastní nohy a vyšlo to. (Mrkněte na muj příběh v části blog.) S kámošem prodáváme elektriku a máme pod sebou už několik lidí. Vydeláme si slušný prachy a ani lidi co pro nás dělaj se nemaj vůbec špatně. Obchody jdou hodně dobře proto hledáme další lidi, kteří se nebojej a chtěj si taky vydělat.“

Příběh Michala sledujte na http://misanovotny.webnode.cz/. Jestli vás jeho příběh oslovil a zaujal, zkuste jít stejnou cestou, stačí vyplnit jednoduchý formulář na http://prachy-rychle.cz/.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Michal nikdy ani nedoufal, že bude schopný si vydělat tolik peněz, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>