Půjčky, které můžete získat i když jste v registru dlužníků

Dostat se do registru dlužníků je velmi snadné, horší už je to pak s vymazáním záznamu. Dlužník musí splatit své dluhy a i tak trvá nějakou dobu, než dojde k úplnému vymazání jeho údajů z registru. Během této doby pak dotyčný nemůže získat žádný úvěr od banky, může mít problémy např. se sjednáním paušálu u mobilního operátora, při objednání internetu či kabelové televize nebo u nákupů zboží na splátky. Jak je to ale s nebankovními půjčkami? Dají se získat i přes záznam v registru? Které z nich patří k nejlepším?

Nabídka je široká, získat lze i vyšší částky

U nebankovních poskytovatelů půjček jsou často podmínky velmi mírné a vzhledem k obrovském množství těchto společností je poměrně pestrý výběr i těch, kteří půjčují i lidem se zápisem v registru dlužníků. Nejjednodušší je tak samozřejmě u malých půjček, které může získat drtivá většina lidí, nicméně i některé vyšší úvěry se dají sehnat bez kontroly registru. Které konkrétní nabídky patří v současné době k těm nejzajímavějším?

Profi Credit – spolehlivé půjčky s dlouhou tradicí

Máte-li negativní záznam v registrech dlužníků (ať už jde o SOLUS nebo jiný český registr) a potřebujete-li půjčit vysokou částku, jednou z nejlepších voleb je nebankovní půjčka Profi Credit. Společnost Profi Credit už na českém trhu poskytuje půjčky více než 22 let, jde tak o jednu z nejdéle působících úvěrových společností v Česku. Její osobní půjčka je od 10 000 Kč až do 166 000 Kč, dobu splácení si lze nastavit na jeden až čtyři roky. Při včasném řádném splácení navíc klient dostane část peněz zpátky a úvěr je tak ještě výhodnější. Půjčku lze sjednat i online bez nutnosti chodit na pobočku firmy a vyřízení je rychlé – peníze dostanete již do 24 hodin od schválení žádosti.

Malé SMS půjčky se dají získat snadno a velmi rychle

Nejjednodušší to mají ti, kteří potřebují jen malou půjčku na velmi krátkou dobu. V této kategorii, které se často označuje jako SMS půjčky, nebo půjčky do výplaty, je obrovský výběr a neustále se na trhu objevují nové a nové společnosti. Díky velké konkurenci tak začala spousta poskytovatelů nabízet i mimořádně výhodnou první půjčka zdarma, která je zcela bez úroků a bez poplatků. Aktuálně mezi tyto supervýhodné úvěry patří např. CreditOn, Ninja půjčka, CreditAir, Ferratum Micro, Via SMS a několik dalších.

Se záznamem v registru lze získat i miliony, pokud máte nemovitost

Pravým opakem jsou pak půjčky se zajištěním nemovitostí, kde už jde o částky v řádech stovek tisíc až milionů korun. Nebankovní půjčky bez registru a s ručením nemovitostí nabízí např. Acema Credit, Vitacredit, Finemoney nebo HK Investment. Rozhodující je v těchto případech vaše nemovitost, kterou poskytnete jako záruku – např. byt, dům, rekreační objekt nebo pozemek. V některých případech za vás svojí nemovitostí může ručit i třetí osoba.

Vybírejte opatrně, srovnávače půjček vám pomohou najít nejlepší půjčku

Ať už si berete jen malou půjčku na pár týdnů nebo vysoký úvěr se splácením na několik let, vždy byste měli být obezřetní a půjčovat si pouze od prověřených společností, kde vám nehrozí žádné nebezpečí. S výběrem té nejvýhodnější a zároveň bezpečné půjčky vám nejlépe pomohou nezávislé webové portály, které se věnují srovnání půjček. Široký výběr úvěrových produktů nabízejí např. CoolPůjčky.cz, z dalších srovnávacích webů stojí za za zkoušku např. PůjčkyHned.cz nebo ParádníPůjčky.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>