Ubytování v Nízkých Tatrách na Liptově

Mezi vysoké a rozlehlé hory na Slovensku patří i Nízké Tatry. Zajímavou část tvoří sever těchto hor. Doporučuji navštívit lokalitu Liptov. Z hlediska turistického ruchu se zde budují a inovují služby. Návštěvníci zdejších Tater mají k dispozici lyžařská střediska, termální koupaliště. Idilku dovolené dotvářejí jeskyně a také historické a kulturní dědictví.

K turisticky zajímavým vesnicím na Slovensku patří i Závažná Poruba. Svůj vzhled přizpůsobuje potřebám návštěvníků. Najdete zde sportoviště i dětské hřiště. Známým centrem zimních sportů je areál Opalisko. Naleznete zde všechny služby spojné se zimními sporty. Za příznivých podmínek jsou k dispozici běžecké tarte až do 20 km délky. Restaurace Zivka patří k hlavním protagonistem kvalitních služeb turismu této části Slovenska.

Na okraji obce se nachází moderní apartmánový dům. Jméno nese Tania. Hosté mohou využít služby ubytování ve dvou apartmánech. Každý je na jednom podlaží. Rozlohu mají kolem 100 m2. Venku se nachází terasa s posezením a přenosným grilem. Ke každému apartmánu patří: obývací část s kuchyní, dvě ložnice s koupelnami. Obývák je vybaven TV, sedací soupravou, krbem. Ložnice mají francouzskou postel a válendy, skříně. Koupelny jsou se sprchovými kouty, umyvadlem, wc. Chatový vzhled dotvářejí dřevěné prvky jako jsou obklady a dubové schody.

Oceníte také výhled na panorama Nízkých a Západních Tater. Hosté zde bývají spokojeni s vybavěním ubytování, polohou. Apartmán může být také východiskem túr do Nízkých Tater. Doporučujeme túru na Poludnici. Je to blízká hora vysoká okolo 1500 m.n.m. Túru si můžete zvolit těžší (přímo přes sjezdovku), nebo lehčí po chodníku. Touto cestou narazíte na menší jeskyni.

Hledejte ubytování Slovensko. Můžete si užít skvělý odpočinek na horách prostřednictvím apartmánů Tania. Dvoležité je mít patřičný komfort na dovolené. K tomu přispívá i zdravé ovzduší. Tento článek píšu jako propagaci opýsaných apartmánů kterých jsem majitelem. K podrobnějšímu popisu ubytování a okolí se dostanete přes již zmíněný odkaz. Je tam množství informací o Liptově i Slovensku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>