Vinylové podlahy, PVC a plovoucí podlahy.

Vinilové podlahy

Vinylové podlahy patří mezi novou generaci podlah, které kombinují kouzlo masivních podlah. Vinylové podlahy jsou určeny do komerčních prostor a pro náročné prostory v bytech nebo nebo domech. Vinylová podlaha se skládá z několika vrstev. Spodní vrstva poskytuje dokonalou přilnavost k připravenému odkladu. Tato vrstva vinylové podlahy je zvukotěsná. Další vrstva podlahy obsahuje potisk na folii, kde je natištěn příslušný dezén. Další vrstvou vinylové podlahy je nášlapná vrstva která chrání fólii s potiskem před poškrábáním a různými nečistotami. Přírodní vzhledu vinylové podlahy je dosaženo hlubokým reliéfem v horní vrstvě vinylové podlahy. Tyto podlahy nacházejí použití ve vlhkých prostorách jako je koupelna nebo kuchyň, kde je možný pravidelný kontakt s vodou. Vinylové podlahy lze vytírat nebo čistit vlhkým hadrem, kartáčem nebo klasický vysávání.

Podlahové PVC krytiny

Dalším velmi oblíbenou podlahovou krytinou jsou PVC podlahové krytiny. PVC patří mezi velmi odolné, hygienické a nenáročné na údržbu. PVC podlahové krytiny bývají příjemné na schůzi a mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Mezi další přednosti PVC podlahových krytin patří rovněž vysoký kročejový útlum. V nabídce podlahový studií naleznete nepřeberné množství různých dezénu i kvalit, ze kterých si může vybrat i ten nejnáročnější zákazník.

Laminátové plovoucí podlahy

V podlahových studiích naleznete rovněž velmi široký sortiment laminátových plovoucích podlah. Laminátové plovoucí podlahy jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Mezi nejznámější laminátové podlahy patří výrobky firmy Kronopol. Výrobky této firmy jsou trvalé a elegantní a jsou vhodné do všech bytových nebo komerčních prostor. Firma Excellent servis dodává rovněž exelentní podlahy, které jsou vyrobeny z materiálů o nejvyšší kvalitě. Mezi doplňkový sortiment pro úspěšnou montáž laminátové plovoucí podlahy patří podlahové lišty. Do podlahových lišt lze umístit různé nízkonapěťové rozvody a například i datové rozvody potřebné k provozu internetu nebo televize.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Vinylové podlahy, PVC a plovoucí podlahy., 6.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>