Webová řešení na míru firmou WebSite21

Potřebuje Vaše firma oživit? Máte pocit, že Váš obchod již nevytváří takové zisky jako dříve a chybí Vám webové stránky pro propagaci firmy na českém internetu? Určitě nejste první obchodníci, kteří stály před tímto problémem a určitě nebudete poslední. Existuje několik variant jak tento problém řešit a to buď naučit se sám programovat webové stránky nebo oslovit firmu, která se specializuje na profesionální tvorbu webových stránek. První varianta je drahá, časově náročná a s nejistým výsledkem, přeci jen musíte řídit svůj obchod a povečerech si ještě lámat svoji hlavu nad učením určitě není ta nedělení balada, kterou by jste si přáli. Ideální řešení pro Vás je oslovit firmu, která má mnohaleté zkušenosti v oblasti výpočetní techniky a zejména ve tvorbě webového řešení. Pro tuto možnost Vám poskytneme v tomto článku prezentaci služeb firmy WebSite21 jež se specializuje zejména v oblasti tvorby www stránek, servisu počítačů, správě sítě a také grafikou kde Vám rádi inovujeme Vaše stávající firemní logo a pokud ho nemáte rádi Vám ho vytvoříme. Máte firemní vozidlo a ještě na něm není reklama? Rádi Vám kvalitně provedeme polepení firemního nebo soukromého vozidla, což je také jeden z efektivních způsobu jak propagovat firmu. Nuže nyní Vám představím jednotlivé služby ..

Webová řešení WebSite21

Webová řešení, která Vám můžeme nabídnou pro Vaši firmu nebo organizaci jsou následující: Stránky statického typu jež jsou vhodné zejména pro menší firmy, které nemají a/nebo nechtějí vynakládat velké finanční částky a stačí jim základní stránky s obsahem nepřekračující 15 podstránek a nevyžadují častou změnu obsahu. Naproti tomu firmy, které potřebují často měnit obsah, mít dostupný e-shop nebo katalog produktů se snadnou správou obsahu a možností lehce a elegantně měnit design stránek určitě uvítají variantu, kterou nazýváme dynamické stránky postavené na kvalitním a lety ověřenem redakčním systému Joomla. Výhodou těchto webových stránek je přehlednost, snadná administrace, aktualizace a rozšířitelnost o různé funkce s možností přepínat webdesign doslova pár kliknutíma myší.

Naše komplexní služby pro webová řešení zahrnují i tvorbu internetového obchodu, který není nikterak limitován a je doslova možného používat pro jakýkoliv účel, výhodou našeho obchodu je možnost kdykoliv vypnout prodejní funkci (nákupní košík) a používat obchod doslova jako katalog produktů Vaší firmy. Internetový obchod je výlučně budován na kombinaci Joomla + VirtueMart s XML Feed funkcí pro napojení Vašeho obchodu do důležitých vyhledávačů zboží jako je například Heureka nebo Nejnákup aj. Obchod je možné rozšřit o jakékoliv funkce což z našeho obchodu činní mocný nástroj oproti konkurečním řešením, která jsou mnohy omezena a je doslova nad lidské síly dané řešení rozšířit.

Služby v oblasti správa a servis

Zlobí Vás počítač nebo nepracuje jak má? Je od té doby co jste ho koupily pomalý, vyskakují různá okna a celkově Vám příjde nestabilní? Nabízíme možnost servisních služeb pro jakékoliv modely, typy nebo značky počítačů kvalitní servis pc, který je poskytován pro jakoukoliv platformu operačního systému a tudíž není rozhodující zda máte právě nainstalován Microsoft Windows, Unix nebo GNU/ Linux. Servis pc je prodávěn zejména pro oblast České Budějovice a Český Krumlov s blízkými obcemi.

Jestli-že nemáte doma nebo v kanceláři (obchodě) vytvořenou síť a právě máte zájem poptat tento druh služby jste správně. Realizujeme tvorbu a správu sítě pro menší a zejména střední podniky na kvalitním zařízení firem Cisco nebo 3com. Pokud nějakou síť máte, ale nejste s ní spokojeni určitě pro Vás můžeme provést analýzu stávající sítě s vyhodnocením a následným návrhem jak danou síť zlepšit pro zkvalitnění služeb.

Máme Vám zavolat? Určitě Vám rádi zavoláme, napíšeme nebo osobně dojednáme schůzku. Jsme firma s otevřenou myslí a rádi se učíme novým věcem, výzva je pro nás lákavá a neodolatelná droga. S pozdravem WebSite21

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Webová řešení na míru firmou WebSite21, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>