Chorvatské ubytování v apartmánech

Za 12 hodin se můžete koupat ve výjimečně čistém moři, obdivovat starobylé památky nebo přírodní parky. Proč jet na dovolenou právě do Chorvatska, do letovisek kolem Splitu?

Objevujte křivolaké uličky v přímořských městech Split, Trogir. Trogir se svými plážemi, středomořským podnebím a 2700 slunečními hodinami ročně je skutečnou perlou mezi jinými turistickými destinacemi Chorvatska. Zažijete kouzelné procházky nočními úzkými uličkami starobylého města Trogir, které je zapsáno v seznamu kulturního dědictví UNSECO. Přes den se potopte do barevného světa podmořských hlubin nebo prožijte příjemný výlet kolem nejkrásnějších krasových vodopádů Krka v Evropě. To vše nabízí dovolená Chorvatsko. Pokud nechcete trávit dovolenou v hotelích a raději by jste požadovali ubytování v soukromí, potom jste správně v Chorvatsku – apartmány v soukromí.

Téměř ve všech obcích a městech je možné využít nabídek k ubytování v soukromí a apartmánech přímo u majitele. Apartmány jsou cenově výhodnější a cena se pohybuje obvykle podle vybavení, velikosti a polohy kde se nacházejí. Apartmány leží již od 10 metrů od moře až po 1000 m od moře. Zvolte proto dovolenou Chorvatsko apartmány v soukromí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Chorvatské ubytování v apartmánech, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>