Jak nakupovat chytře díky internetu – Heureka

Na internetu je mnoho komerčních článků které zviditelňují nějaké služby a nezmiňují konkurenci, tento článek snad nebude takový. Chtěl bych napsat mojí zkušenost s webem Heureka.cz, který umožňuje srovnání cen určitých produktů v internetových obchodech.

Subjektivně můžete ušetřit v průměru 15% ceny než kdybyste nakoupili náhodně z nějakého internetového obchodu.

Příklad:

Chcete si koupit nový mobilní telefon! Místo abyste jeli do Prahy nebo vašeho města a někde v centru koupili drahý mobil v kamenné prodejně, zajděte si na stránku heureka.cz (do prohlížeče internetu napište adresu www.heureka.cz)

Zadejte mobil který se vám líbí například Samsung Galaxy. Heureka Vám zobrazí různé druhy mobilů Samsung Galaxy řazené podle oblíbenosti. A nebo si klikněte na odkaz TOP produkty z kategorie a zobrazí se vám nejprodávanější a nejoblíbenější produkty co se kupují přes Heureku. Podle zkušenosti mohu říct že tyto produkty jsou opravdu většinou zajímavé a kvalitní.

Na heurece také vidíte seznam obchodů které mobil nabízejí a jaká je jejich cena pro ten mobil. Nahoře máte vidět ty nejlevnější. Je třeba trochu prozkoumání abyste nekoupili produkt úplně nejlevněji bez českého návodu.

Myslím ale že heureka hodně pomůže a je to chytrý způsob nakupování čehokoliv přes internet. Další porovnávače cen jsou například hledejceny.cz, srovname.cz a další. Heureka je ale myslím jasně nejlepší co se týče počtu obchodů co jí používají.

HEUREKA: http://www.heureka.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Jak nakupovat chytře díky internetu - Heureka, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>