Jak získat vyšší Pagerank a vyšší Srank – Jednoduše a Rychle

Ahoj, v tomto článku se pokusím vysvětlit můj názor jak je možné získat vyšší PageRank a Srank pro vaší internetovou stránku. Se SEO optimalizací stránek mám zkušenost asi 5 let a moje zkušenost říká následující.

Pro rychlé získání PageRanku navrhuji tyto kroky:

1. Na stránky vložte co nejvíce unikátní a originální obsah. 2. Manuálně získejte odkazy z externích stránek s vysokým Pagerankem. Rozešlete Newsletter, podělte se o stránku na facebooku, po emailu a nebo i mimo internet. Zajistěte aby na stránku lidé přirozeně odkazovali. Externí stránka má mít kvalitní obsah odpovídající tématicky obsahu vaší stránky. Zdroje odkazů by měly být různé a budované postupně a neuměle. 3. Stránku pravidelně, i když zřídka aktualizujte.

Jak získat vyšší PageRank – Praktický příklad:

1. Napíši na nový web 2-3 originální a informativní články s obrázky. Nějakou tabulku – informace. Stránka má vypadat přitažlivě.
2. Stránku přidám do Google, Bing, Jyxo a Seznam. Vytvořím pár informativních odkazů z tématicky odpovídajících diskuzních fór. Další podrobnosti jak získat zpětné odkazy naleznete na Google po zadání „jak získat zpětné odkazy“.
3. Pravidelně publikujte nový obsah na vaší stárnku a nebo obsah aktualizujte. Obsah by měl být zařazený tématicky. Čím více tématický, originální a poučný obsah bude, tím více se lidé na stránce zdrží, budou jí komentovat a odkazovat. Vaše www stránka by pak měla získat vyšší PageRank a vyšší Srank.

Jak získat Srank

Pro získání Sranku platí to samé jako pro Pagerank výše v tomto článku. Rozdíl je v tom, že Seznam dbá podle mě více na originální informace v českém jazyce a hlavně odkazy z kvalitních českých stránek s vysokým Srankem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Jak získat vyšší Pagerank a vyšší Srank - Jednoduše a Rychle, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>