Malé půjčky – i málo peněz může hodně pomoci

Malé půjčky – fenomén dnešní doby, ale jsou vůbec dobré? Vždyť mají vysoký úrok! No, jako všude, každá strana má dvě mince. Malé půjčky jsou určené především lidem, kteří měli nečekané výdaje a těsně před výplatou potřebují zaplatit ještě další výdaje. To je nepříjemná situace, která by byla bez malých půjček bezvýchodná a tak můžeme být rádi, že společnosti, které je poskytují tu jsou. Ty si za poskytnutí malé půjčky naúčtují poměrně vysoký úrok, ale není divu, oproti úvěrům, jako je hypotéka a další mají velkou nevýhodu.

Vzhledem k rychlosti, kterou je potřeba u malých půjček poskytnout není možné se zabývat zástavou nemovitosti či dalšími možnostmi, které snižují riziko pro poskytovatele půjček a je nutné pochválit, že půjčky mohou být opravdu hodně rychlé. Stačí mít účet u jedné z několika nejpoužívanějších bank v ČR a vaše peníze mohou být na účtě během 30 minut.

Při vyřízení není potřeba žádných další dokladů, stačí internet a mobilní telefon. Dokonce někteří poskytovatelé ani nelpí na doložení výše příjmů, což je opravdu velký komfort. Pro získání půjčky vám tak stačí pouze vyplnit asi 10 kolonek včetně výše částky o kterou žádáte a doby, na kterou si chcete půjčku pořídit. Pak stačí tento jednoduchý formulář odeslat a počkat, až vám přijde potvrzovací kód na mobil.

Jaké teda malé půjčky jsou?

Malá půjčka se tedy hodí pouze ke krátkodobým účelům, pokud chcete dlouhodobější úvěr, měli byste uvažovat spíše o hypotéce nebo spotřebitelském úvěru, ty vám ovšem neposkytnou peníze tak rychle. Proto má malá půjčka svoje místo a najde si rozhodně své klienty. Jaké krátkodobý úvěr na záplatování díry v rozpočtu je skvělá a pokud potřebujete několik set až 5 000 Kč, pak vám může ušetřit spoustu starostí a nepříjemností. Proto si nejdříve dobře promyslete, na co půjčku vlastně potřebujete a pak zvažte, zda je podle zde uvedených kritérií malá půjčka ta pravá pro vás.

Malé půjčky recenzovali také zde.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>