Originální PR články versus Duplicitní PR články

Ahoj, pravděpodobně víte že Google se zdokonaluje aby mohl umísťovat do výsledků hledání co nejrelevantnější a také nejužitečnější texty a články.

Duplicitní PR články – publikace na desítky webů

Napsání a publikace jedné verze článku například do 50 webových stránek je určitě výhodou, článek se zobrazí na více místech a je určitě velká šance že si ho přečte více lidí než kdyby byl třeba na jedné stránce. Někdy bývá však publikace takového článku na desítky míst časově náročná a nebo drahá. Pokud s tímto souhlasíte, můžete uvažovat o druhé možnosti.

Příklad portfolia PR webů k publikaci i duplicitních článků:

Originální články a publikace na kvalitní web/y

Zatímco publikace článku na třeba 100 PR webů vás může vyjít třeba na 200-500kč, v případě publikování originálních článků na několik webů zaplatíte pouze peníze za napsání nových originálních článků.

Příklady webů pro publikaci pouze originálních článků, které se nebudou vyskytovat nikde jinde na internetu:

http://doporucuji.info/publikujte-vas-clanek/
http://ceskyblog.info/publikujte-vas-clanek/
http://zajimave-clanky.info

U webů s originálními články můžete počítat většinou s vyšší hodnotou webu pro vyhledávače a kvalitnějším zaindexováním článku vyhledávači. Webů s originálními články není tak velké množství. Vyplatí se články také vkládat na tématické blogy, to pak vyžaduje trochu práce dohodnout si spolupráci s majiteli těchto webů.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Originální PR články versus Duplicitní PR články, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>