Pravé nebo „fake“?

V životě asi každého muže jednou přijde moment, kdy se bude muset rozhodnout, jaký snubní prsten má své polovičce koupit. Jedna ze základních otázek je, zda zvolit „pravý“ nebo jen bižuterii. Samozřejmě, ne každý si může dovolit diamantový luxus, ale dnes už nastala taková doba, že dokonce i bižuterie či napodobenina nezaručuje, že bude levná.

Na trhu s bižuterií existuje velké množství napodobenin exkluzivních šperků. Bižuterie, pěkná napodobení diamantového zásnubního prstýnku, Vás může vyjít i na 800 – 1700 Kč. Není to mnoho, ale rozhodně ani ne málo na to, že si z obchodu odnesete trochu kovu, v lepším případě se zirkonem. Když se však už muž rozhodne, pro tuto variantu, nikdy své drahé netvrďte, že je pravý. Žena to určitě pozná.

Na otázku, zda ženu více potěší diamantový nebo obyčejný prsten existuje, jak jinak, jednoznačná odpověď. Kdo měl v životě možnost prohlédnout si diamant vsazen do zásnubního prstenu, mohl se přesvědčit o jeho nádheře a čirosti. Žádný kámen není takový oslnivý.

Zásnubní prsten má být symbolem lásky, jakýmsi důkazem, že jste pro ni ochotni něco obětovat. Nemělo by jít v žádném případě jen o formalitu.

Dalším důvodem, proč se rozhodnout pro zásnubní prsten s diamantem je paradoxně cena. K překvapení mnohých cena diamantového zásnubního prstenu z bílého zlata je už kolem 7000 Kč. Ve srovnání s napodobeninou to není až takový rozdíl, hlavně když přihlédneme na důležitost okamžiku, jakým zásnuby určitě jsou.

Někteří muži řeší problematiku prstýnku po svém, a to je třeba uznat, originálně. Namísto diamantové ozdoby či bižuterie volí živé kvítky, hand-made prsteny z drátku či korálek. Zda je však toto řešení vhodné, musí uznat každá žena sama. Nicméně může nastat v tomto případě trapný okamžik, když si žena nebude jistá, jestli to dotyčný myslí se zásnubami vážně nebo ne. Proto je asi lepší přece jen darovat klasický prsten a originalitu použít spíše při samotném aktu zásnub.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>