Profesionální montáže všech typů kotlů provádí topenáři Ekomplex

Profesionální montáže všech typů kotlů provádí topenáři Ekomplex

S pořízením nového kotle je třeba zajistit jeho odbornou montáž. Topenáři z řemeslnického cechu Ekomplex provádí profesionální montáže všech typů kotlů, plynovými počínaje a elektrickými konče.

Vytápění ovlivňuje kvalitu bydlení

Provozní náklady na vytápění nabraly rostoucí trend, a proto je třeba v rámci plánování bydlení či jeho rekonstrukce důkladně zvážit volbu topného systému. Vhodně zvolená technologie, výkonná otopná tělesa společně s kvalitně provedenou izolací domu se projeví příznivě nejen v nákladech na vytápění, ale také v podobě vyššího komfortu bydlení.

Kotle na plyn – záruka komfortu

Kotle na plyn patří mezi nejoblíbenější typy kotlů vůbec. Plyn má vysokou výhřevnost, a proto zaručuje velice efektivní vytápění. Mezi další přednosti patří vysoký komfort obsluhy. O moderní kotle na plyn se v podstatě nemusíte starat. Slovy odborníků kotle na plyn umožňují automatickou regulaci bez zásahů obsluhy. Jen čas od času je třeba zajistit provedení revize kvalifikovaným a zkušeným odborníkem.

Kotle na LTO – nezávislost

Další alternativu představují kotle na kapalná paliva, například kotle na LTO. Ve srovnání s plynovými kotli instalací tohoto typu kotle získáte jistou nezávislost na politických okolnostech, které ovlivňují dodávky zemního plynu. Instalace kotle na LTO je velmi náročná a spojená s vysokými náklady, časem se vám však časem vrátí v komfortu obsluhy topné soustavy.

Elektrické kotle – dokonale jednoduché

Z hlediska komfortu stojí nejvýše elektrické kotle, které jsou malé, lehké a k jejich uvedení do provozu stačí pouhé zapojení do zásuvky. Vedle snadné instalace oceníte také možnost automatické nebo vzdáleně řízené regulace a vysoký komfort obsluhy. Jedinou nevýhodu, kterou elektrické kotle mají, lze spatřovat v ceně elektřiny.

Napojení kotlů na rozvody a otopná tělesa

Nezávisle na volbě kotle je zapotřebí, aby ho kvalifikovaný odborník správně instaloval a připojil na otopná tělesa. Montáže topení nevyžadují pouze provedení instalace topidel a otopná tělesa, ale také rozvody tepla. Všechny práce v oblasti montáže topení mohou vykonávat pouze kvalifikovaní topenáři, nikoli amatéři.

Topenáři Ekomplex – elita ve svém oboru

Topenáři Ekomplex patří mezi osvědčené firmy, které provádějí profesionální montáže kotlů všech typů, tedy plynových, na kapalná paliva, elektrických a dalších, stejně jako rozvody tepla, otopná tělesa a další instalatérské práce na úseku topení. Topenáři Ekomplex patří mezi elitu ve svém oboru.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>