Řešení/Solution – Cannot redeclare date_add() a Function split() is deprecated

Ahoj, pokud jste se najednou setkali s tím že Vám nefunguje webová stránka, a zobrazují se tyto zprávy, tak mám možná řešení které vám pomůže.

V prvním případě je dost možné že používáte skript PHP Link Directory. Mě se tyto chyby začaly zobrazovat po tom co jsem upgradoval PHP z verze 5.2.x na 5.3.8. podle mě je to tím že v nové verzi PHP byly zrušeny nějaké staré „funkce“.

Jak tedy eliminovat první chybu? Mě fungovalo když jsem upravil zmiňovaný soubor (u mě to byl /include/functions.php) a místo date_add( jsem dal date_add2( Nejprve si ale zazálohujte soubory originální abyste toho pak nelitovali když vám to nebude fungovat.

date_add(  —>  date_add2(

Následně se objevily ty chyby Function split() is deprecated. Takže moje doměnka je že ve vyšší verzi PHP už nefungují funkce split a byly nahrazeny funkcí explode. (Našel jsemto v jednom návodu na internetu že by to mělo jít nahradit tím explode.

Nahraďte tedy všechna umístění kde je funkce „split“ za „explode“.

split  —> explode

Nezaručuji že to bude fungovat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Řešení/Solution - Cannot redeclare date_add() a Function split() is deprecated, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>