Všechny role Lucie Vondráčkové

Lucie Vondráčková dnes patří k nejpopulárnějším českým umělkyním. Je slavnou zpěvačkou, divadelní, muzikálovou i televizní herečkou a také žádanou dabérkou.

Lucie jako zpěvačka

Lucie Vondráčková foto zachycuje tuto všestrannou umělkyni mj. jako zpěvačku. Lucie má na svém kontě již dvanáct vydaných desek a řadu z nich doplňuje i stylové promo foto. Lucie Vondráčková za svou hudební tvorbu sklidila nemálo úspěchů, pravidelně se umísťuje v prestižních hudebních anketách a žebříčcích.

Lucie jako herečka

Lucie bývá k vidění i na prknech Národního divadla, divadla Milénium nebo Rokoko, setkali jsme se s ní v úspěšných muzikálech jako Starci na chmelu nebo Excalibur. Lucie Vondráčková je pravidelně obsazována také do filmových rolí, poprvé se na televizní obrazovce přitom objevila již ve svých devíti letech.

Zatím poslední film s Lucií Vondráčkovou v hlavní roli – Labyrint přišel do českých kin začátkem roku 2012. Spolu s ním se v médiích objevila i řada promo obrázků s podtitulem Lucie Vondráčková foto, které Lucii zachycovaly ve zcela jiném světle než doposud. Foto, stejně jako film s příhodným názvem Labyrint, je totiž plné napětí, akce a dobrodružství.

Lucie jako dcera

Lucie Vondráčková pochází ze slavné muzikantské rodiny. Je dcerou hudebníka Jiřího Vondráčka a textařky Hany Sorrosové. Její teta Helena patří již desítky let mezi špičku české pop-music, s ní však Lucie bližší kontakt neudržuje.

Své dětství prožila Lucie Vondráčková společně se svým mladším bratrem a rodiči v Praze, dnes žije se svým manželem a synem v kanadském Montrealu.

Lucie jako matka

Lucie Vondráčková má za sebou několik nevydařených partnerských vztahů a románků s hereckými kolegy nebo slavnými sportovci. Populární sportovec Tomáš Plekanec, hokejista Montreal Canadiens, se také stal v roce 2011 životním partnerem a manželem Lucie. Ačkoliv šlo o soukromý obřad, Lucie Vondráčková foto ze svatby jsme v médiích zaznamenali v červnu 2011. V té době se také začalo spekulovat o těhotenství Lucie, které oblíbený pár potvrdil až o měsíc později.

V prosinci 2012 Lucie porodila syna Matyáše. Na jaře 2012 pak pro jeden společenský časopis vznikla série Lucie Vondráčková foto, která ji zachycuje jako šťastnou maminku. Hvězdou na fotografiích je vedle Lucie i její syn Matyáš.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Všechny role Lucie Vondráčkové, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>